TR040-4-18WTW-DD-W
Article
TR040-4-18WTW-DD-W
Collection
Magnetic track system 23mm EXILITY
Fitting color
White
Height
107 mm
Width
102 mm
Length
193 mm
Beam angle
120 °
Minimum color temperature
2700 K
Maximum color temperature
6000 K
Voltage
AC 48 V
Power
18 W
Volume
0.0021 m³
Light flux
750 Lm
Packing length
160 mm